Дзвоните: (044) 351 18 56 - Пишіть: office@tarkom.com.ua

Медичнi вiдходи.

Project Description

Медичні відходи – це відходи, що утворюються в лікувально-профілактичних установах (ЛПУ) та інших медичних установах будь-якої форми власності, при наданні медичної допомоги в установах і організаціях міністерств і відомств (санаторії, профілакторії, школи), в аптеках, у науково-дослідних інститутах і навчальних закладах медичного профілю.

Класифікація «медичних відходів» з урахуванням факторів небезпеки:

Відходи,які наближені за складом до твердих побутовим відходам (ТПВ): відходи, що не мають контакту з біологічними рідинами пацієнтів, інфекційними хворими. Відходи скла (пляшки, флакони, банки та інше), папір, канцелярське приладдя, упаковка, меблі, списаний м’який інвентар (халати, постільна білизна), діагностичне обладнання, яке втратило споживчі властивості. Харчові відходи харчоблоків, а також всіх підрозділів організації, що здійснює медичну та / або фармацевтичну діяльність, крім інфекційних.

Інфіковані та потенційно інфіковані відходи. Матеріали та інструменти, предмети забруднені кров’ю та / або іншими біологічними рідинами. Патологоанатомічні відходи. Органічні операційні відходи (органи, тканини тощо). Харчові відходи з інфекційних відділень. Відходи з мікробіологічних, клініко-діагностичних лабораторій, фармацевтичних, імунобіологічних виробництв, які працюють з мікроорганізмами 3-4 груп патогенності. Біологічні відходи віваріїв. Живі вакцини, непридатні до використання.

Матеріали, які контактували з хворими на інфекційні хвороби, що можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій в області санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та вимагають проведення заходів з санітарної охороні території. Відходи лабораторій, фармацевтичних та імунобіологічних виробництв, які працюють з мікроорганізмами 1-2 груп патогенності. Відходи лікувально-діагностичних підрозділів фтизіатричних стаціонарів (диспансерів), забруднені мокротинням пацієнтів, відходи мікробіологічних лабораторій, що здійснюють роботи із збудниками туберкульозу.

Лікарські (у тому числі цитостатики), діагностичні, дезінфікуючі засоби, що не підлягають використанню. Ртутьвмісні предмети, прилади та обладнання (ртутні термометри, люмінесцентні та бактерицидні лампи). Відходи сировини та продукції фармацевтичних виробництв. Відходи від експлуатації обладнання, транспорту, систем освітлення та інші.

Всі види відходів, в будь-якому агрегатному стані, в яких вміст радіонуклідів перевищує допустимі рівні, встановлені нормами радіаційної безпеки.

Наша компанія утилізує медичні відходи (за винятком радіоактивних) на сучасному устаткуванні відповідно до вимог українського законодавства та вимог Директиви 2000/76/ЄС «Про спалювання відходів».

Завантажити контакти – QR код

qr-code-footer-150

Адреса підприємства

04073, м. Київ,
вул.Рилєєва, 10-A
Phone: +38 (044) 351 18 56 Fax: +38 (044) 351 18 56 Web: http://tarkom.com.ua

Офіс на карті міста

map-google
Back to Top