ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» та Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами за проекти БезпечнийОбухів на церемонії «ЕКОтрансформація-2018» та «ЕКОтрансформація-2020» отримала нагороди за реалізацію успішних проектів.

ЕКОтрансформація-2018 – за модернізацію міст нагородило відзнакою ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС».

В місті Обухів за дозволом Виконавчого Комітету Обухівської міської ради компанією ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС було встановлено контейнери для збору небезпечних відходів (люмінесцентні лампи та батарейки).

ЕКОтрансформація-2020  вручило відзнаку  Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами за сприяння реалізації масштабної системи контролю якості повітря в м. Обухів.

В місті Обухів встановлено 5 станцій контролю якості повітря, як на промисловому майданчику ТАРКОМу так і по розі вітрів навколо міста.

Підписний Закон України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» №1489-IX, який Верховна Рада ухвалила 1 червня.

«500 – стільки пакетів за рік використовує кожен українець. 20 хвилин – саме стільки, в середньому, ми користуємося пакетом. Понад 100 років – саме стільки один пакет розкладається. Декілька секунд – саме стільки потрібно часу, щоб підписати цей закон», – сказав Глава держави під час виступу на форумі (посилання  https://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-pro-zaboronu-vikoristannya-plastiko-68861).

Законом забороняється безоплатне розповсюдження пластикових пакетів (крім біорозкладних) у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування, а саме  надтонких пластикових пакетів, тонких пластикових пакетів, оксорозкладних пластикових пакетів. Не стосується тільки біорозкладних пластикових пакетів.

ТОВ “ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС” продовжує співпрацю з громадою міста Обухів

Безпечна утилізація небезпечних відходів.

Компанія ТОВ “ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС” продовжує розвивати співпрацю з громадою міста Обухова. Утилізатор небезпечних відходів знаходиться на території обухівської громади.

ТАРКОМ Екосервіс – відповідальна компанія, саме тому ми реалізували вже 2й етап проєкту #БезпечнийОбухів: встановлено 5 станцій контролю якості повітря, як на промисловому майданчику ТАРКОМу так і по розі вітрів навколо міста.  Данні спостереження доступні будь кому на сайті технічного партнера та виконавця проекту: https://ecocity.org.ua/zoom=15&lat=50.472750&lng=30.463750&station=1087&random=7605666

Утилізація відбувається не тільки відповідально, а ще й з відкритими даними щодо рівня створюваного забруднення повітря громади.

Зробимо нашу планету чистіше ,здаємо небезпечні відходи для безпечного поводження спеціалізованим організаціям!

ТОВ “ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС” встановив 5 контейнерів для збирання небезпечних відходів в місті Обухів

Що робити, з зіпсованими люмінесцентними лампами та відпрацьованими батарейками ?
Проєкт #БезпечнийОбухів 1й етап дає відповіді на ці запитання.
За рішенням №178 від 04 квітня 2017 року Виконавчий Комітет Обухівської Міської Ради надав дозвіл на встановлення контейнерів для збору небезпечних відходів.
В місті Обухів знаходиться 5 контейнерів, для збирання небезпечних відходів від населення. В дані контейнери можна викидати ртутне вмисні відходи: лампи, а також використані батарейки.
Наші контейнера Ви можете знайти за адресами :
* м.Обухів, вул.Промислова, 9;
* м.Обухів, вул.Київська, 21;
* м.Обухів, вул.Миру, 9А;
* м.Обухів,вул.Каштанова, 23;
* м.Обухів, вул.Київська, 174;
* м.Обухів, мікрорайон Яблуневий, 20
Зробимо нашу планету чистіше, здаємо небезпечні відходи для безпечного поводження спеціалізованим організаціям!

ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 178

від 04 квітня 2017 р. м. Обухів

Про збирання небезпечних відходів
в межах території Обухівської міської ради

Розглянувши пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» від 27.03.2017року № 50/17 , відповідно до Закону України «Про відходи», Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись підпунктом 7 пункту а статті 30, підпунктом 1 пункту б частини 1 статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення збирання небезпечних відходів в межах території Обухівської міської ради

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВИРІШИВ:
1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю
«ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» на встановлення контейнерів для збору небезпечних відходів – люмінісцентних ламп, побутових батарейок, за наступними адресами: м.Обухів, вул.Промислова, 9; м.Обухів, вул.Київська, 21; м.Обухів, вул.Миру, 9А; м.Обухів,вул.Каштанова, 23; м.Обухів, вул.Київська, 174; м.Обухів, мікрорайон Яблуневий, 20 та зобов’язати виконати роботи по встановленню контейнерів до 30 квітня 2017
року.
2. Укласти договір з ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» на вивезення небезпечних відходів з місць їх збирання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Верещака А.М..

Міський голова (підпис) О. М. Левченко

Іваницька О.О.

Безоплатний прийом відпрацьованих мастил

Бесплатный прием отработанных масел

ТОВ «Тарком Екосервіс» здійснює безоплатний прийом відпрацьованих мастил (моторних, трансмісійних, інших відпрацьованих не придатних для подальшого використання) з метою екологічно безпечної утилізації та знешкодження, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2012 року № 1221 щодо порядку видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив).

Пропозиція дійсна для котрагентів підприємств нафтотрейдерів, з якими ТОВ “Тарком Екосервіс” співпрацює в рамках передбачених цією Постановою.

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел.(044) 351-18-56, (044) 351-11-67.