Теплова енергія

Спалювання відходів або отримання теплової енергії.

А Ви знали що ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» не тільки утилізує небезпечні відходи, а й виробляє теплову енергію в процесі спалюванні відходів  за допомогою газогенераторної печі?

Спочатку дамо визначення «Що таке теплова енергія».

Це визначення можна прочитати в ст.1 Закону України «Про теплопостачання»: теплова енергія – товарна продукція, що виробляється на об’єктах сфери теплопостачання для опалення, підігріву питної води, інших господарських і технологічних потреб споживачів, призначена для купівлі-продажу.

Якщо вдатися до фізики то Тепло́ або Теплова́ ене́ргія — енергія руху атомівмолекул або інших частинок, з яких складається тіло. Теплова енергія може виділятися завдяки хімічним реакціям (горіння), ядерним реакціям (ядерний розпад і синтез), механічним взаємодіям (тертя). Тепло може передаватися між тілами за допомогою теплопровідності, конвекції або випромінювання.

Для виготовлення теплової енергії та її транспортування компанія повинна мати спеціальне комплексне обладнання та ліцензію.

ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» має ліцензію на виробництво та постачання теплової енергії.

 28 травня 2015 року Компанія ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС  отримала ліцензію на виробництво теплової енергії № АЕ642553.

11 березня 2015 року ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС  отримала ліцензію на постачання теплової енергії №АЕ 295607.

Згідно з статтею 21 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» ліцензії які є чинними на день набрання чинності цим Законом та мали обмежений термін дії,є безстроковими і можуть бути, за заявою ліцензіата, переоформлені відповідним органом ліцензування. Тобто ліцензія яка видана ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» АЕ №295607 , № АЕ642553 з виробництва та постачання теплової енергії є безстроковою.

 Стаття 1 Закону України «Про теплопостачання» дає визначення що таке виробництво теплової енергії.

Виробництво теплової енергії – господарська діяльність, пов’язана з перетворенням енергетичних ресурсів будь-якого походження, у тому числі альтернативних джерел енергії, на теплову енергію за допомогою технічних засобів з метою її продажу на підставі договору.

ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» є таким виробником теплової енергії  й виробляє її таким чином – теплова енергія виробляється внаслідок спалення відходів,методом високотемпературного спалювання. В процесі цього спалювання гази потрапляють до водогрійного котла, де їх теплова енергія відбирається водою, яка циркулює в котлі, та передається споживачам теплової енергії. В залежності від пори року та потреб споживача енергія може передаватися в систему охолодження. ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРІВС» постачає теплову енергію  сільськогосподарським підприємствам.

Спалення відходів і перероблення їх у теплову енергію відносять до  нетрадиційних, у тому числі енергії сонця, вітру, біогазу, геотермальних вод.

Отже маємо дві позитивні дії одночасно: безпечне поводження з небезпечними відходами та вироблення теплової енергії!

Екологічно та корисно!

 

ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС» та Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами за проекти БезпечнийОбухів на церемонії «ЕКОтрансформація-2018» та «ЕКОтрансформація-2020» отримала нагороди за реалізацію успішних проектів.

ЕКОтрансформація-2018 – за модернізацію міст нагородило відзнакою ТОВ «ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС».

В місті Обухів за дозволом Виконавчого Комітету Обухівської міської ради компанією ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС було встановлено контейнери для збору небезпечних відходів (люмінесцентні лампи та батарейки).

ЕКОтрансформація-2020  вручило відзнаку  Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами за сприяння реалізації масштабної системи контролю якості повітря в м. Обухів.

В місті Обухів встановлено 5 станцій контролю якості повітря, як на промисловому майданчику ТАРКОМу так і по розі вітрів навколо міста.

Підписний Закон України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» №1489-IX, який Верховна Рада ухвалила 1 червня.

«500 – стільки пакетів за рік використовує кожен українець. 20 хвилин – саме стільки, в середньому, ми користуємося пакетом. Понад 100 років – саме стільки один пакет розкладається. Декілька секунд – саме стільки потрібно часу, щоб підписати цей закон», – сказав Глава держави під час виступу на форумі (посилання  https://www.president.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-pro-zaboronu-vikoristannya-plastiko-68861).

Законом забороняється безоплатне розповсюдження пластикових пакетів (крім біорозкладних) у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування, а саме  надтонких пластикових пакетів, тонких пластикових пакетів, оксорозкладних пластикових пакетів. Не стосується тільки біорозкладних пластикових пакетів.

ТОВ “ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС” продовжує співпрацю з громадою міста Обухів

Безпечна утилізація небезпечних відходів.

Компанія ТОВ “ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС” продовжує розвивати співпрацю з громадою міста Обухова. Утилізатор небезпечних відходів знаходиться на території обухівської громади.

ТАРКОМ Екосервіс – відповідальна компанія, саме тому ми реалізували вже 2й етап проєкту #БезпечнийОбухів: встановлено 5 станцій контролю якості повітря, як на промисловому майданчику ТАРКОМу так і по розі вітрів навколо міста.  Данні спостереження доступні будь кому на сайті технічного партнера та виконавця проекту: https://ecocity.org.ua/zoom=15&lat=50.472750&lng=30.463750&station=1087&random=7605666

Утилізація відбувається не тільки відповідально, а ще й з відкритими даними щодо рівня створюваного забруднення повітря громади.

Зробимо нашу планету чистіше ,здаємо небезпечні відходи для безпечного поводження спеціалізованим організаціям!